Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webprogramozást érdemes-e...

Webprogramozást érdemes-e tanulni és nehéz-e, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
bár én nem annak tanulok, de van az iskolában pár ismerősöm, akik azt tanulnak. Eléggé megszenvednek vele. Azért nehéz, mert sok olyat kell tanulni, ami azért nem könnyű, pl sql, java, flash, stb
2009. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri megtanulni mert jól lehet vele keresni! Ha így nekiállnál suliba/egyetem akkor biztos nehéz lenne, de én pl. magmtól tanultam meg gúglival meg eBook-okkal. Igaz 4-5 év alatt. HTML-el kell kezdeni. Ha azt tudod, jöhet a PHP, aztán a MySQL. JavaScript is hasznos, de ez már alaptudáson felül van. AJAX (ez már a Web 2.0), a flash pedig hasznos, de nem szükséges. És persze nem árt tudni Photoshop-al rajzolni.
2009. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes:)


Nálam a sorrend az volt, hogy:


html, css, php, mysql, xhtml, javascript (&ajax), flash (alapjaiban), jsp

2009. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!