Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Aki valamennyire ért a weblapk...

Aki valamennyire ért a weblapkészítéshez tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eltudná valaki magyarázni, hogy ezeket a dolgokat hol lehet beállítani ACE html pro 6 weblapkészítőben?

Szóval: fekete legyen a háttér, a linkelést, a ké helyzetének beállítását, kép beszúrását, szöveg helyzetének megváltoztatását, illetve, hogy legyen ilyen kis google ablak, amire ha rámegyek, akkor bejöjjön egy google link.

Légyszi, aki ért hozzá, vagy tudna nekem segíteni írjon!

Előre is köszönöm!

20/L


2011. nov. 30. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, az ACE html pro 6 valsmIlyen WYSIWYG editor, vagyis grafikus webfejlesztő szoftver. Ha tényleg ilyen, akkor nem ezzel kellene kezdeni a dolgot hanem mondjuk ezek megtanulásával:

[link]

[link]

[link]

Ha ezeket megtanultad, akkor könnyedén fogsz statikus honlapokat csinálni.

2011. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Problémám az, hogy engem nem érdekel őszintén szólva ez az egész, illetve most beleolvasva sem értettem meg belőle semmit, mert amúgy is az a típus vagyok, akinek ezeket meg kell mutatni aztán valamennyire megcsinálom utána, de így...:/ És nem is akarok magamnak honlapot csinálni, csak hát muszáj, mivel iskolai feladat, de ugye egyetemen meg lesz.rják magasról, ha te soha életedben nem láttál még ilyen programot...na de mind1, azért mégegyszer köszönöm!
2011. nov. 30. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
hm... ha tényleg csak valami egyetemi plfeladat kell, szerintem (akár itt, akár privátban) írd le, mi kéne pontosan, és összedobjuk Neked szívesen..
2011. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha leírod ide, hogy pontosan mi a feladat, akkor még az is megeshet, hogy válogathatsz majd a kész honlapok közül.

Egyébként nekem is írhatsz privátban.

2011. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egyetemen általában már viszonylag el is mondják, hogy mit hogyan. Legalábbis "jobb helyeken" ez így megy.
2011. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!