Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Adobe Dreamweaver weblapkészít...

Adobe Dreamweaver weblapkészítéshez megfelel haladónak?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam a dreamweaverről, de még soha nem használtam. Ma láttam először egy tutorialban a neten és nagyon tetszett. Eddigi weblapjaimat csak szövegszerkesztőben írtam (notepad++), php, javascript, html,css, sql mindent!

De a videóban láttam egy nagyon hasznos ilyen drop-down szerű segítséget tagek írásánál. Ez nagy segítség lehet amikor stílust állít be az ember vagy egyéb attribútumokat. Tehát nem kell annyi mindent fejből megjegyezni.


De vajon a haladó, vagy profi welapfejlesztők használják a dreamweavert? Gyorsítja a munkát? Előnyök, hátrányok. Én eddig nem használtam, de kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek róla.


2011. jan. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
haladók notepad++-t :D
2011. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt használtam eddig. És mi az indok?
2011. jan. 6. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azért használok Dreamweaver-t, mert a vele készült oldalak 99%-ban változatlan képet és stabilitást mutatnak a különféle böngészőkben.

Kipróbáltam én számtalan félét, de nálam tényleg a notepad-Dreamweaver duó vált be a legjobban.

2011. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!