Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weblapszerkesztőt...

Milyen weblapszerkesztőt ajánlotok Dreamweaver alternatívaként Linuxra?

Figyelt kérdés

Én most áttértem Windows-ról Kubuntu operációs rendszerre, mindent megtaláltam hozzá, ami kell nekem, ott van nekem képszerkesztőnek a Gimp, MS Office helyett Libre Office,...


De jó weblapszerkesztőt nem találok Kompozer-en kívül, az Amaya-t meg valamiért nem tudom feltelepíteni. Van a gépemen egy Win7 is, de nem nagyon használom.

Még esetleg virtuális gépben gondolkozom, de mekkora RAM igénye van a Dreamweavernek, ha esetleg a VM-es megoldást akarom használni? Esetleg valahogy fel lehet telepíteni Linuxra Wine-al?


2011. máj. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2011. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem regi gepemen elment a dreamweawer 512 mega rammal 1.4 ghzs procival 64 mega videokartyaval... Laptopon... Tehat nem olyan sok(Cs4)
2011. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm, ez az Aptana nekem így elsőre nagyon bejön! Nem próbálgattam ki rajta még egy csomó mindent, de tényleg jó az, amiket néztem benne. Szerintem megfelel a célnak.
2011. máj. 21. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem wine alatt is elfutna
2011. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2011. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!