Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol lehet Mo. -on webprogramoz...

Hol lehet Mo. -on webprogramozást tanulni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:46
 1/7 anonim válasza:
atheneszki.hu/
2011. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A képzések szinvonala (egyetemek, OKJ, tanfolyamok) a béka feneke alatt vannak, vagy elavult, vagy nem mennek elég mélyen bele, vagy baromságokat tanítanak. Szerintem autodidakta módon érdemes csak.
2011. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát ha valamire is vinni akarod a web-proggal, akkor főskola/egyetem. Rengeteg egyetemen lehet ezt tanulni, 2 év alatt elvégezhető, és azért a munkáltatók is másképp állnak hozzád ha mondjuk ELTE-IK-s papírod, vagy csak valami fizetős iskolában végezted volna el...
2011. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sztbali válasza:
OKJ-n kezdeni és utána egyetemen folytatni. Így lehet. Hogy hol az már te döntöd el, mert ahány hely annyi féle színvonal.
2011. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Menj a

csak1ezres.hu

oldalra. 3 hónapos regisztráció csak 3000 Ft. Ezért aztán annyi videóanyagot tölthesz le, hogy csak győzd megtanulni. A HTML-től kezdve a JavaScript, CSS, PHP, SQL, stb. Szerintem jobb, mint a tanfolyamok, ráadásul magad osztod be az idődet és visszatérhetsz arra a részre, amit nem értettél elsőre. Ezen kívül van fórum is, ahol segítséget kérhetsz-adhatsz sok témában.

2011. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Masodikkal ertek egyet. Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, legyen hozza megfelelo papirod (ertsd: egyetem/foiskola).

Lehet, hogy nem tanitanak meg minden fel eves technologiat (aminek a fele ugyis meg a sullyesztobe ugynilyen gyorsan), de jol lerakjak az alapot a szemleletmododnak.

Nem szeretem azokat, akik valtig allitjak, hogy ok maguktol tanultak meg es megis milyen jok. Ilyenkor eleg egy pillantast vetni a kodjukra (tisztelet a nagyon keves kivetelnek).

Persze az oktatas mellett sokat kell magadtol is tanulni, gyakorolni, hogy tenyleg erts ahhoz ami erdekel, mivel ami erdekel, az a tananyag max 10%-a

2011. dec. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ajánlom az ELTE IK programtervező informatikus MSc Multimédia szakirányát: [link]

2011. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!