Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egyszerű ötletetek képek...

Van egyszerű ötletetek képek kezelésének megvalósítására php-ban?

Figyelt kérdés

sziasztok!


szeretnék az oldalamba beépíteni egy modult, aminek a feladatai:


-képek feltöltése, átméretezése, thumbnail készítése, almappákba pakolása

-képek kilistázása

-képek törlése


nem tudtok vmi jó kódot amit kiegészíthetnék, átírhatnék? minnél előbb el kellene készülnöm vele, és ha magamtól írnám, az napokba beletelne szerintem. úgy tudom vannak előre megírt csomagok, de nem vagyok jártas ilyesmiben.


2011. aug. 15. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én olyanról nem tudok, ami mindazt egyszerre tudja, amit itt felsoroltál, kivéve azt, amit teljesen egyedileg magamnak fejlesztettem ki. Szvsz az a legegyszerűbb, ha Google-ban keresel php képméretező, képfeltöltő, képmásoló, képáthelyezőt scripteket (ilyeneket rengeteget találni neten), és ezeket egybegyúrod, és készítesz még hozzá egy adminisztrátori űrlapot.

Másik megoldás, hogy megírod magad.

2011. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!