Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mekkora tárhelyet vegyek?

Mekkora tárhelyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mekkora tárhelyre van szüksége a Joomlának, csak alapból ha, ha 150 Mb tartalmat szeretnék feldolgozni vele?
2011. jan. 4. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent az, h tartalom? mysql?
2011. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tartalom alatt, a szöveg, kép, video, esetleg zenét értek.
2011. jan. 5. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

hát....

szerintem először ha joomlát akarsz használni nem muszáj tárhelyet venni

HA viszon már sinálttál benne egy tök jó weblapot akkor szerintem minimum 1 gb -os tárhely

gyorsaság a te dolgod eldönteni, mert ha sokan regiznek arra vebéapra érdemes mennél nagyobb netet venni

zöld kezet ne felejtsd :)

2011. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 1 GB-t használok, és nem a tárhely méretével van a gondom hanem a memorával.

Mivel a Joomla! elég "okos" :D

De egy átlagosabb oldalhoz az 1 GB tökéletes.

2011. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem még nem sikerult 10 meganal naobb lapot osszehozni. igaz 0 kodbol szoktam kezdeni. azt a 150 megat minden oldalbetoltéskor letolti a kliens :)? nem tom elképzelni mi lehet az a tartalom amihez 1 gigas tarhely kéne. 1-2 megat letolt a bongészo egy oldalrol, az mar gaz (szvsz).

mysql-em 2 megas, 8078 rekorddal.

110db 100*160-as .jpg 1,3 mega.

a kód pont 1 mega. (de kemény. 1 megat legépeltem)

meg néhany .png 560KB.

zarojelbe: nem vok olyan okos mint a joomla.

jah akk mar valaszolok is: [link]

1 év 3000ft +ajandék domain, 200 mega tarhellyel.

2011. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne kéne Joomlához tárhelyet vegyen? Saját gépről persze bármit hosztolhat, de az eléggé fapados. Meg mi az hogy 1GB gyorsaság? :D Amúgy meg szerintem 1 giga bőven elég, de 500 mega is, hacsak nem warezolsz, vagy nincs telerakva videóval az oldal.
2011. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Attól függ mire használod. Ha haveroknak barátoknak egyetemi csoportnak csinálod akkor okhost.eu itt 2 GB tárhelyet kapsz ingyen reklámmentesen stabilan működik és gyors is .


Ha cégnek kell nyílván akkor biztosabb egy tárhely meg akkor a domain név se mind1 akkor én min 1 gb ot javasolok . mennyi évi 3500 - 5000 ft ? egy cégnek nem megér ennyit 1 GB tárhely és ha valami még felkerül az oldalra nem kell azon filózni hogy van e elég helyem .... Inkább ha tárhelybérlés melett döntesz azon filózz, hogy kitől .. mert az a nem mind1 manapság. :)

Remélem segítettem

2011. jan. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!