Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Jó tárhelyet ajánlana valaki?

Jó tárhelyet ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
fizetősre gondolok, de olyan ami jó is meg olcsó is. ilyen mezei tárherlyre gondolnék, amit nem sokan ismernek, valami magánszemély aki hosztingol. jó lenne ha lenne lehetőség éves fizetésre. Esetleg PayPal-al.
2011. júl. 23. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
000webhost.com a legjobb tárhely!nekem a 000webhosttól ingyenes van.az ingyenesen is elég sok hely van!
2011. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak kb csigalassú. valószínűsítem nem is volt még olyan tárhelyed amiért fizettél. a különbség ég és föld. // persze ha nem egy átb*szós hosztingnak fizetsz.
2011. júl. 23. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tudok egy nagyon olcsó tárhelyet, amihez korlátlan számú domain-t lehet kötni. Igaz nem névtelen, és külföldi, de PayPal-al lehet fizetni és nagyon gyors a szolgáltatás.


A GoDaddyról van szó, itt a linkje: [link]

Egyébként nekem jelenleg több oldalam is van náluk, egy példa: [link]

2011. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!