Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weblapról?

Figyelt kérdés

(Nem az enyém, csak hasonlót szereték csinálni, ezért kéne tanács)


[link]


2011. jan. 2. 18:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Ez a weblap csak Microsoft Internet Explorer böngészőben működik jól, ezért más böngészőben való megnyitását letiltottuk.


Megértésüket köszönjük!"

Ezt mindent elmond az oldalról:D

2011. jan. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Amúgy például inkább innen szedj ötleteket: [link]
2011. jan. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez nem megfelelő kevés az infó
2011. jan. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Rosszul látod a dolgokat.

"1. Megnéztem, és a weblapon egy keret sincs."

Hát szvsz nagyon nem lehetsz tisztában a honlapkészítéssel, ha ilyet állítasz.

Ez pl miről árulkodik?

[link]


"3. A JavaScript-ek pedig a működéshez szükségesek."

Az rég rossz, ha A honlap működéséhez elengedhetetlen a JavaScript. A honlap legyen JavaScript engedélyezése nélkül is normálisan megtekinthető.


"4. A háttér az csak egy háttér, szerintem amúgy biztosan az űrt akarja ábrázolni. Miért ne tennének ma már ilyet?"


Azt senki nem állította, hogy ma már nem tesznek ilyen háttereket honlapokra, mert mindig lesznek olyan elvetemültek, akik az ilyet szépnek találják, de ízléses honlapra biztos, hogy nem tesznek ilyen hátteret.

2011. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igazad van, láttam, hogy iframe van benne, de az nem azt jelenti, hogy az egész oldal abból áll. Én ezt majd másképp csinálom az oldalamban. A háttérkép is más lesz.
2011. nov. 6. 19:47
 26/27 anonim ***** válasza:

Már én is nagyon gyanakszom, hogy ez saját honlapod, máskülönben miért egy ilyen k@kát linkeltél volna be, hogy ehhez hasonlót szeretnél készíteni?


Inkább itt kutakodnék a helyedben jó ötletek után:

[link]

[link]

2011. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Mert könnyebbnek tartom elkészíteni ezt, mint egy nehezet. Már meg is csináltam nagyjából az ehhez hasonló oldalam, természetesen, amit mondtatok, hogy nem jó benne, azt nem tettem bele az oldalamba (pl.:háttérkép, js-ek, iframe).
2011. nov. 9. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!