Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weblapról és a képekről?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem reklámozni akarom, de szeretnénk, ha jó lenne, mivel kismamáknak, babáknak, gyerekeknek készül.

A honlapnak még nem ez a végleges formája, lesz rajta 1-2 apróbb változtatás (pl.szín).

A képek milyenek?

Mennyit fizetnétek egy terhes vagy gyermekfotózásért?

És még egy kérdés. A párom férfi, tetovált, piercinges. Nem túlságosan bizalomgerjesztő a kinézete. (Egyébként egy kedves fickó :)). Mennyire számít ez nektek? SZívesen fotóztatnátok vele, vagy inkább mégsem?


2011. ápr. 19. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 19. 12:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a képek, engem nem zavar, ha valaki tetovált, vagy piercinges.

Gyermekfotózásért: 5 képért 1500,-. , de az a baj, hogy tőlünk messze laktok sajnos.

2011. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki azert nem fotoztatna a ferjeddel mert tetovalt annak komoly gondjai vannak a fejevel. az oldal es az otlet remek...sok sikert hozza
2011. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidámabbra, színesebbre készíteném a honlapot, feltűnőbb betűtípusokkal stb.

A képek klasszak, ha a gyerekfotózás lenne a fő profil, belevinnék egy kis humort. Sőt, a párod helyében magamról is tennék föl egy vidám képet, hadd lássák az érdeklődők, hogy egy tetkós-piercinges pasi is laza és barátságos, és jól ért a gyerekek nyelvén. Engem egyébként egyáltalán nem zavar az ilyesmi, mi is ilyen család vagyunk.

Árakkal csak annyiban vagyok tisztában, hogy az oviban 300 ft egy kép karácsonyi, anyák napi stb. háttérrel.

Sok sikert Nektek, és jó sok megrendelőt!

2011. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egy tetovált, piercinges fotós, mivel nekem is van tetoválásom, régebben rengeteg piercingem is volt :)
2011. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A weblap kinézetén még lesznek finomítások, pl. háttérszín, betűtípus, rövid leírás a fotózás típusairól (kismama, csecsemő, gyermek).


Akkor megnyugodtam a tetoválásokat illetően.

2011. ápr. 19. 13:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg persze jöhetnek még válaszok. Minél több, annál jobb. :)
2011. ápr. 19. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Alapjában véve tetszik, bár túl sok infó nincs rajta...

Kritizálhatni is lehet? Mert most az jön...


-Jól értem, hogy a párod végül is nem "profi" fotós? Mert a szövegből ez jön le számomra. A tudatos fényképezést inkább átírhatnád valami bizalomgerjesztőbbre, valahogy így: "Gyermekkorom óta fotózok hobbi szinten, de hivatásszerűen a fényképezést 2008-ban kezdtem el, azóta kizárólag ennek élek. A fotózás terén sok minden érdekel, főként az emberábrázolás. Jelenleg is szabadúszó fotósként tevékenykedek."

Nekem így sokkal jobban tetszene, így olyan, mintha egy "hobbifotós" kiáltaná ki saját magát profinak (persze nem kell szó szerint, de nem haragszom meg, ha átírod, és pont így):)

-Egy halálom van, amit nagyon utálok, ha megnézek egy szolgáltatást, egy honlapot: az e-mail cím.

Nagyon "gagyi" hatást kelt egy nem saját e-mail cím. De ha mégis ilyet akarsz, akkor legalább gmail-est! A freemail már nagyon nem divat...

-Adjatok meg több infót! Hol vállaljátok a fotózást? Van műterem? Mennyi idő? A gyerekfotózás általában 1-1,5 óra, van türelmetek kivárni? Rugalmasak vagytok? Pl. a pici babákra gondolok! Hétvége? Stb...Írjatok bele minden ilyet, egy anyukának ez nagyon fontos! Én rengeteget fotóztattam, terhesen, kicsi babával, kicsit nagyobbal, családdal...

Kimentek helyszínre? Vannak kellékeitek? (Pl: bárányszőr, hosszú muszlimsál várandósoknak stb...)

- Árakat is írjatok! Adjatok lehetőséget egyéni árajánlatra is (pl: ikreseknek)


A képekről:

Jók, de átlagosak.

300-400/kép, 500 ha retusálva vannak.


A párod kinézete egyébként nem zavarna. A gyerekkel ha kedves, akkor ők is meg fognak vele barátkozni (a kicsit szerintem azért az elején félnek majd tőle) hamar, erre készüljetek fel!

Bocsi, de ez a véleményem, nem akartam nagyon beleártani magam, de imádom a fotózást! :)


Remélem nem voltam bántó!

2011. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: amit írtál az mind jó.

Sajnos, aki a weblapot készíti nem kapkodja el a dolgot.

Ímélcím van másik, info@xyfoto.hu, csak még nem írta át.

Le vannak írva a részletek, hogy hol, mikor, mit hozzanak külön lebontva terhes, csecsemő és gyermekfotózásra. Csak még ez sincs fönt.

Ha tiptop kész lesz, lehet felteszem ide mégegyszer ezt a kérdést.

2011. ápr. 19. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Rakd fel, kíváncsi leszek, milyen lesz a végeredmény!

Még az is lehet, hogy elmegyünk a kicsimmel, elég közel vagytok hozzánk... :

2011. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!