Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleméynetek ezekről a...

Mi a véleméynetek ezekről a képekről? A kislányról, szülők és maga a képekről várom a véleményeket

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2009. aug. 7. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
aranyosak, bár a tüllszoknyás képeken felső miért nincs a kislányon?
2009. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem sok véleményem van. Szép kis család, de kb. ennyi. Miért, mit kéne gondolnunk?
2009. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tunemenyesek!! :-D
2009. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem. Nem az én fotóim. Csak kiváncsi voltam más véleményre, mert az enyém az, hogy mintha egy kisfiút öltöztettek volna be egy szoknyába, nem? olyan fiús ez a lány.
2009. aug. 7. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Véleményt a szülőkről nem tudok adni, hiszen nem ismerem őket, látatlanba meg minek dobálózni szavakkal?!

viszont nagyon aranyos a kislány, jók a képek! nekem a fekete-fehér tetszik a legjobban, amikor a lábacskája van elől :) tündéri!

amúgy szerintem egy harmonikus család, nekem ez jön le - de lehet, hogy tévedek

2009. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
utolsó vagyok! némelyik képen tényleg fiús
2009. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát anyuka szegény csúnya nagyon,és a kislány sem egy szépség...De nagyon aranyos!A család az nekem túl tündi-bündi!Valami bűzlik!De ha csak a képeket nézem,akkor boldogok lehetnek!
2009. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Ha nem a Te fotóid, akkor undorító, amit csinálsz, hogy kirakod őket ide és lekisfiúzod a kislányt. Hogy veszed a bátorságot, hogy idegenek képeit ide fölrakd és véleményt kérsz róluk? Komplexusod van talán, hogy ha meglátsz egy boldognak tűnő családot? Neked netán nincs ilyen?

2009. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint a spontán fotókat részesítem előnyben, a beállítósakat nem igazán szeretem. Aranyosak a képek, a legjobban azok tetszenek ahol együtt a család, és az egyik babás kép ahol ül egy fehér mózesben (nem tudom az e?)
2009. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
13:39-es. Szerintem nincs ebben semmi undorító. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Ha neked nem tetszik, akkor ne olvasd el az ilyeneket. Véleménye lehet mindenkinek.
2009. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!