Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weblapról?

Figyelt kérdés

(Nem az enyém, csak hasonlót szereték csinálni, ezért kéne tanács)


[link]


2011. jan. 2. 18:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Respect angolul jelenti a tiszteletet, ez egy internetszleng.

Sajnos szakértőként azt kell mondanom, hogy ez a weboldal, idejétmúlt és ronda.

2011. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mitől idejétmúlt?
2011. jan. 4. 19:34
 13/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy ronda vagy sem, az szerintem ízlés dolga, de valóban láttam már szebbet is.
2011. jan. 4. 19:35
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

1. Az oldal kereteket használ, és azt minden böngésző máshogy kezeli, plusz a keresők is megőrülnek tőle.

2. Táblázatokat használ az elrendezés megvalósításához, amit már a 2000-es évben elhagytunk, mret a táblázatk nem erre valóak, hanem arra, hogy adatokat rendszerezve tároljunk bennük.

3. Az ide-oda dobált, gányolt Javascript zabálja a processzort.

4. A háttér nem jó, nem rakunk ilyet, a 21. században.

2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

mi ez a urki?

Ez egy Űrürülék basszus

Ne már, nem tudtam szebben kifejezni magam.

Erről semmiképp ne próbálj meg utánozni.

EZ NEM JÓ!!


A főoldal megnyitásakor adja ki csak azt a sz.rt hogy csak IE vel müködik:)) klassz dolog, nem is tudom miért van megcsinálva :))

Oké, jobb klikkes tiltó cucc meg :)) ez még nagyobb rondaság.

Mit vég? Mitől félti hogy valamit is elakarunk "lopni"

JavaScriptet kikapcsolod és máris a feje tetejére áll az oldal...



Phuu ekkora izét már rég láttam.

Amúgy meg nem tied az oldal véletlenül?

Általában így reklámozzák az olyanok akik ilyen oldalt csinálnak.. Hogy te, nezd már meg szerinted milyen ez az oldal? nem az enyém csak úgy érdekel..


(Nem az enyém, csak hasonlót szereték csinálni, ezért kéne tanács)

2011. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

"mi ez a urki?":


Igazából Űrki, vagyis Űrki szervezet, túl sokat nem tudok róla, valami rendezvényei is vannak. Azt tudom, hogy a világűrrel foglalkozik.


Itt van egy Űrki rendezvényen lejátszott videó (youtube): http://www.youtube.com/watch?v=xXIva7Po9w4


Azt hiszem ez meg az Űrki csatornája a YouTube-on: http://www.youtube.com/dobozbolt


Régen jobban ismertem, de már rég nem nézem, ez a weblap is valami elavult lehet, pedig nekem nem tűnik olyan rossznak, de így, ahogy mondjátok...



"Amúgy meg nem tied az oldal véletlenül?":


Nem, már hogy lenne az enyém, ha nem láttad volna az Űrki rendezvény honlapja ez.

2011. jan. 7. 20:38
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves balcsida!


Válasz a válaszodra:


1. Megnéztem, és a weblapon egy keret sincs.

2. Ez igaz!

3. A JavaScript-ek pedig a működéshez szükségesek.

4. A háttér az csak egy háttér, szerintem amúgy biztosan az űrt akarja ábrázolni. Miért ne tennének ma már ilyet?

2011. jan. 8. 18:30
 18/27 compactegon ***** válasza:

ha igazán ötleteket akarsz meríteni, akkor keress rá pár javascript tutorialra, vagy gyűjtőoldalra. arról most nem beszélek, hogy full nem valid a weboldal természetesen.

itt nézz körül ötletelni inkább:

[link]

2011. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, jó scriptek vannak itt, de azért erről a weblapról is szedek párat.
2011. jan. 10. 18:27
 20/27 anonim ***** válasza:
Igazából a javascript nem is erre való, amit a kérdésben említett oldalon használnak. Egy oldalnak javascript nélkül is ugyanúgy működnie kellene, és nem is kellene gátoli a felhasználót (jobbklikk tiltása, stb).
2011. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!