Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nincs a google találatok...

Miért nincs a google találatok között a weblapom?

Figyelt kérdés
Egy nhely.hu domain-os weblapot csinalom de nem találom a google találatok között mi ennek az oka és hogy tudnám megoldani hogy ott legyen?

2021. máj. 18. 10:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20 kiegészítés: új oldal felvétele esetén van lehetőség "Több ellenőrzési módszerre":

[link]

2021. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
#21: pontosan! Domain tulajdon ellenőrzésekor nincs lehetőség ilyenre, és arról beszéltem, mert az a legoptimálisabb módszer. Ha olyan tárhelyen fut egy weboldal, amin keresztül DNS visszaigazolására nincs lehetőség, az a weboldal inkább ne akarjon a Google-ben szerepelni.
2021. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Domain tulajdon ellenőrzésekor nincs lehetőség ilyenre"

Tévedés, lehet, ha teljes URL-ként adod meg.


"arról beszéltem, mert az a legoptimálisabb módszer"

Lényegtelen konklúzió.


"Ha olyan tárhelyen fut egy weboldal, amin keresztül DNS visszaigazolására nincs lehetőség, az a weboldal inkább ne akarjon a Google-ben szerepelni."

Vágyvezérelt gondolkodás.

2021. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

#23: értem, hát ne is végezzünk normális munkát, ha már csinálunk valamit :D Értelmesen le van írva a két módszer közti különbség, számomra egyáltalán nem lényegtelen, hogy felveszek minden egyes előfordulási lehetőséget, és ugyanaz a tulajdon benne lesz 50x a listában, vagy csak 1-et veszek fel, amit DNS alapján visszaigazolok, és az mutatni fog mindent, amire szükség van.

De teljesen felesleges egyébként ezen vitázni. Egy valamirevaló webprogramozónak az a tárhely ér valamit, amit van lehetőség legalább minimális szinten személyre szabni.

Szimplán az egyszerűséget tekintem mérvadónak, nem azt, hogy csak azért is megmutassam, hogy márpedig létezik ilyen funkció az oldalon akkor is, ha közben cigány munkát végzek vele.

2021. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
44%

"értem, hát ne is végezzünk normális munkát, ha már csinálunk valamit"

Szalmabáb érvelési hiba.


"egyáltalán nem lényegtelen, hogy felveszek minden egyes előfordulási lehetőséget, és ugyanaz a tulajdon benne lesz 50x a listában, vagy csak 1-et veszek fel, amit DNS alapján visszaigazolok, és az mutatni fog mindent, amire szükség van"

Viszont nem csak Te vagy a világon, hanem sok millió olyan webhely-tulajdonos, ahol a domain-tárhely tulajdonjogok, a domain különböző rekordjainak szerkeszthetőségének esetlegessége miatt erre nincs lehetőség.


"akkor is, ha közben cigány munkát végzek vele"

Argumentum ad hominem rasszista érvelés.

2021. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!