Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit irjak át hogy csak akkor...

Mit irjak át hogy csak akkor dobjon ki találatot hogyha begépelem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#kereső #php #php kereső
2020. júl. 23. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

if(isSet($_GET['k']) AND $_GET['k']) { } « az egész lekérdezéses rész.

És figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt: [link]

2020. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt hova illeszem be?
2020. júl. 23. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Add fel Laci!

Én a kezdetek kezdetén biztattalak, hogy csak sok gyakorlás kérdése, deeeee... sajnálom. Ha te nem is, én (mi) feladtuk.


Kezdem azt érezni, hogy csak trollkodsz, mert kizárt dolognak tartom, hogy még az se tűnjön föl hogy az összerakott query-t AZ ÉG VILÁGON SEHOL SEM HASZNÁLOD!!! Minden esetben kilistázod az összeset.


Azonkívül sokat téptem a szám, hogy csináld végig azt a videó sorozatot amit egyszer elkezdtél. Ha az alapján még mindig nem jössz rá, hogy hol és hogyan tegyél bele egy feltételt, melyik változónak kéne vizsgálni az értékét és milyen értékeket vehet fel, akkor azt hiszem két lehetőség maradt:


a) feladod és belefogsz valami egészen más témakörbe. pl regényírás. (csak tipp)

b) keresek egy türelmes tanárt, megfizeted és korrepetál. akkor talán eljutsz arra a szintre, hogy hobbiból foglalkozz ezzel


mert úgy látszik ez így nem megy.....

2020. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a pizzaformosat és ketten alkossatok valami világrengetőt
2020. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint a pizzaformos fickó searchboxxal.


ITGuy: ez az ember = pizzaform. Több projectet is csinál. :)

2020. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!