Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kell egy ASP.NET Core 3.1...

Mi kell egy ASP.NET Core 3.1 webshop üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés

Fel szeretném tölteni valahova a webshopom, ami MSSQL adatbázist használ.

A kérdés az lenne, hogy az ilyen nyelven írt weboldal futtatásához milyen funkciókkal rendelkező tárhelyre van szükség (pl Virtuális gép)?

A másik, hogy tudnátok-e ajánlani minél olcsóbb tárhelyet, ahol ezt üzemeltetni lehet.

Saját kiscsaládi vállalkozásra készítem a weboldalt (horgolt áruk), nem lesz nagy látogatottsága és bevétele. (Másrészt saját portfóliónak is készül.)



2020. nov. 23. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Te írod a motort és nem tudod mi kell hozzá? Vagy hogy van ez, nem értelek...
2020. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A weboldalt Visual Studio-ban készítettem, de ahhoz hogy milyen háttér kell ahhoz hogy online publikáljam nem értek.
2020. nov. 23. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

pl. innen veszel tárhelyet: [link]

Vagy van még ez is: [link]

És feltöltöd rá a weboldalad.


Azt érdemes tudni, hogy az ASP oldalak üzemeltetése nem olcsó.

Ha költség hatékonység lett volna a cél akkor PHP-MySQL -ben kellet volna, mert azt szinte már ingyen hozzád dobják. (5-6 ezer / év a domain névvel együtt)

2020. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. nov. 23. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:

"Azt érdemes tudni, hogy az ASP oldalak üzemeltetése nem olcsó.


Ha költség hatékonység lett volna a cél akkor PHP-MySQL -ben kellet volna, mert azt szinte már ingyen hozzád dobják. (5-6 ezer / év a domain névvel együtt)"


Nagyjából én is ezt írtam volna, de a kolléga megelőzött.

2020. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg jóval drágább. Ha jól számolok kb. 50.000 Ft évente egy ilyen windows-os tárhelybérlés.
2020. nov. 24. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Sybellről béreltem. Teljesen korrekt, gyors. Kívülről is ellehet érni az adatbázist. A legtöbb tárhelyszolgáltató ezt nem engedi.
2020. dec. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azt érdemes tudni, hogy az ASP oldalak üzemeltetése nem olcsó."


10e/év

2020. dec. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján bőven elég az alapcsomag.


[link]


9810Ft/év 50 ezer.... nem egy egész szerver kell neki erre... :).

2020. dec. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!