Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire lehet megélni egy...

Mennyire lehet megélni egy webshop üzemeltetéséből?

Figyelt kérdés
Használt ruhákat akarok árulni webshop keretén belül,de nem tudom megéri-e...
2011. márc. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van bazi nagy kezdő tőkéd akkor talán, de nem biztos...
2011. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt a használt ruhákkal lesz a gond...

ember fogja magát, bemegy a boltba, megnézi a ruhát h mien állapotban van, jó e rá, jó e a színe, mennyire van elhasználódva stb. gépen keresztül ezt nem tudja megcsinálni, vagy ahhoz kb minden egyes ruhadarabot le kéne fényképezned (talán több szögből is), tárolni a gépen, adatbázist vezetni róluk, ami nagyobb tételnél (hogy már anyagilag meg is érje vele foglalkozni) iszonyat mennyiségű munka lenne, nem beszélve arról h eléggé bizalmatlanok az emberek is ha használt cuccokról van szó.

szóval végülis lehetséges megélni belőle, de nem lesz egy könnyed móka az biztos

2011. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyetértek az elöttem szólókkal, ha van nagyobb tőkéd a kezdéshez, reklámozásához akkor talán sikeres is lehet, de használt főleg ruha... hát eléggé necces, mert tapasztalataim szerint nemsok különbség van árban tehát használtan 2500 újonnan 3500 akkor inkább elmegy felpróbálja megnézi hogy áll neki megveszi, ha jó rá és új nem egy használt ruha. 2500+posta majdnem üti a bolti 3500-t persze ezek csak kitalált árak, de én így vettem észre...
2011. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!