Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Elutasította a weboldalunk a...

Elutasította a weboldalunk a Google Adsense. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Saját domainon van az oldal ami már több mint egy éve üzemel. Van egy projektünk amibe reklámokat szeretnénk elhelyezni viszont ez egy aldomainon van ( veganin.ckcorps.com ). Az Adsense beallitaskor nem engedélyezi hogy aldomaint írjunk a linkbe, hanem csak a főoldalt fogadja el ( ckcorps.com ).

Az emilben amit küldtek, semmi konkrétum nincs, hogy miért utasitották el, mit kellene javítanunk az oldal felépítésében, így honnan tudjuk?

Van valakinek valami ötlete mit tudnánk tenni ez ügyben? Talán kevés tartalom található az oldalon? Vagy tettünk bele valamit ami tiltott?

Mint mondtam a reklámot nem is igazán a fődomainon szeretnék elhelyezni hanem az aldomainon, de ezt nem tudjuk megmondani nekik mert nincs semmi megjegyzés vagy kapcsolatfelvételi lehetőség. A főoldalon csak információk találhatóak rólunk, meg kapcsolatfelvétel.



2020. aug. 10. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A keretrendszer olyan, mint a házépítőknek a kalapács. Nem a kalapácsot tervezik meg és gyártják le minden egyes háziépítésnél, hanem megveszik a más kész kalapácsot. A WP nem keretrendszer, hanem egy tartalomkezelői rendszer. Teljesen más. :) A boostrap pl már egy keretrendszer.
2020. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A boostrap pl már egy keretrendszer."

Amit pl. használhatsz egy WP sablonban is.

2020. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Végig kell olvasni az AdSense szabályzatát és megvizsgálni mit nem teljesít az oldal. Ha erre hivatkoznak, akkor biztosan meg lehet ezt találni.
2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10 (#9-es vagyok)


Sorry, sajnos keretrendszerhez ragaszkodom. Bár nem láttam, de elhiszem, hogy letisztult szép kódot írtok natív php esetén is, viszont az a gond, hogy ahány ember annyi kódolási stílus. És itt nem csak a kódolási konvenciókra gondolok, hanem a megvalósítások logikájára is. A keretrendszer ad egyfajta formát ennek (persze ha "szabványosan" a doksi alapján használod, így később könnyebb hozzányúlni. Volt olyan kollégám annó, aki keretrendszer ellenére is tudott olyan spagettit csinálni amit egy olasz is megirigyelt volna... :D szóval nyilván ez sem garancia semmire sem, de ha az ajánlásokat követed, akkor többnyire azért átlátható más számára is.


Továbbá gyorsabban is lehet benne haladni és a bővíthetőségre is garancia, szóval 1000+1 érv van mellette, főleg nagyon komplex alkalmazások esetén (persze ellenérv is van, tudom, az ORM nem feltétlen a performanciájáról híres).


(Egyébként a jelenlegi alkalmazások amiket bővíteni kell, szintén ezekre épülnek.)

2020. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Googleval eleve nem szabad szóbaállni, annál mocskosabb cég nincs is. Egyébként nem az első vagy aki így jár és azt sem tudja miért.
2020. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!