Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan gyakoroljak programozni?

Hogyan gyakoroljak programozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Suliban tanultunk C, C# és Java nyelveket, de mindegyiket elég felületesen és szeretném jobban elmélyíteni a tudásomat. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan esetleg hol lehetne mélyebben tanulni? Ha googlen próbálok keresgetni, akkor minden nyelhez csak a kezdő és alap dolgokat írják le. De pl normális programok megírásához elenyésző a tudásom. Szeretnék fejlődni csak nem tudom, hogy hogyan tudnék. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)

2019. júl. 9. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretem a Youtube-on a freeCodeCamp-et, de ha rákeresel arra, ami konkrétan érdekel, rakás oktató videó van fent, angolul.
2019. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Algoritmusokat, problémamegoldást gyakorolhatsz - erre vannak interaktív gyakorlóoldalak:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2019. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena segítséget :)
2019. júl. 9. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
YouTube-on nagyon jó oktató videók vannak fent, én rengeteget tanultam belőlük.
2019. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

találj ki kisebb projekteket amiket megvalósítasz és bontsd le kisebb feladatokra és azokat oldd meg


például fájl betöltés, configgá alakítás, műveletek, kiírás vagy mentés :)


olyan projekteket valósíts meg ami érdekel és szívesen csinálod

2019. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Youtuben a San Franciscobol jöttem csatorna minőségi tudást ad át. Nézz rá.
2019. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a hátmillió ugyanilyen kérdésre. Plusz józan paraszti ész, ha a kevés a tudásod, ruházz be pl. egy udemy kurzusra és tanulj.
2019. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!