Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen jóféle c# WYSIWYG...

Milyen jóféle c# WYSIWYG editorokat ismertek?

Figyelt kérdés
Amiket telepítettem, egyik se működött.
2017. nov. 9. 18:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, hogy jön a képbe a C#. (Lehet, hogy én vagyok láma, bocsi.)

Mit szeretnél látni, amikor megnyitod a html fájlt? A C# progi ablak látványtervét?

2017. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Amiket telepítettem, egyik se működött"

Írnál egy-két példát, hogy mik voltak azok?

2017. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én eldöntöttem, hogy mit akarok, egyértelműen leírtam. Az, hogy te nem érted, az más kérdés.


Html emailt akarok küldeni, ebből az email küldés megvan. De nyilván senki nem fogja a html kódot beírni a textboxba, ezért kell a WYSIWYG.

2017. nov. 10. 22:09
 14/21 anonim ***** válasza:

Nagyszerű, köszönjük. Tehát WinForms ablakra akarsz tenni egy HTML szerkesztő user controlt.


[link]

2017. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, mintha eddig nem ezt írtam volna le 14 féleképpen.
2017. nov. 10. 22:34
 16/21 A kérdező kommentje:
Az a zip fájl, amit linkeltél hibás. Ezt már én is megtaláltam.
2017. nov. 10. 22:37
 17/21 A kérdező kommentje:
Az lehet talán a megoldás, hogy egy webbrowserbe készítek egy ckeditor html kódot, és talán abból lehet adatot nyerni. Bár nem tudom, hogy a webbrowser mennyire tud bármilyen szöveges kimenetet generálni...
2017. nov. 10. 22:43
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem 14 féleképpen kellett volna elmagyarázni, hanem egyszer érthetően. Például így:

"Van egy WinForms alkalmazásom. Azt szeretném, hogy a felhasználó HTML e-mail üzenetet tudjon küldeni a programomból, ugyanakkor nem akarom azt, hogy HTML kódokkal kelljen mókolnia, hanem vizuálisan tudja megszerkeszteni, mint egy szövegszerkesztőben. Ehhez keresek egy WYSIWYG komponenst."


Ha nagyon nem találsz más megoldást, egy igen erős hackkel integrálhatsz egy TinyMCE-t egy WebBrowser control-on belül:

[link]

A HTML kódot pedig ki fogod tudni majd szedni belőle.

2017. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Közben találtam egy másikat:

[link]

2017. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ha nagyon nem találsz más megoldást, egy igen erős hackkel integrálhatsz egy TinyMCE-t egy WebBrowser control-on belül:


Pont erre gondoltam én is.

2017. nov. 10. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!