Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy Divx film ami mellé...

Van egy Divx film ami mellé szeretnék tenni magyar feliratot de hogyan? Többi Lent.

Figyelt kérdés

Van egy Divx Avi Film The Party.És töltöttem le magyar szöveget.Próbéltam a Subtiltle Workshopal de ha elakarom menteni akkor nem meni el vagy van egy jó pár formátúm amiben nem akarom elmenteni.Arra kellene hogy dvdre tegyem és dvd lejátszón megnézni de nem tudom betenni a feliratot.

Esetleg lehet a konvertáláskor is mingyárt rárakni?

ConvertXto DVDt használok.Kösz előre is


2010. máj. 3. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Convertx csinál belőle ki-be kapcsolható "rendes" feliratot,nehogy ráégesd előre,felesleges.
2010. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hogy?

berakom a filmet beálitom

és berakom azt a felratot ami .srt formátumban van és amikor ráirom akkor nincs

2010. máj. 3. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel játszod le?A lejátszón bekapcsoltad a felirat megjelenítését?

Ha nem került rá:

Egy mappában van a film és a felirat azonos névvel?

Régebben használtam most nincs fenn.A menüben nem kell kipipálni valamit,hogy a feliratot tegye rá?

2010. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kell semmit csak rá kell húzni és a s-title vagy a subtitle gombot megkell nyombni a dvd lejátszó távirányitóján ennyi az egész a ConvertXtoDVD be meg ráhúzod a feliratot a filmre és ugy konvertálod
2010. máj. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!