Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges egy játékot feléles...

Bence § kérdése:

Lehetséges egy játékot feléleszteni, fájlok nélkül?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 évben két kedven játékomat is lelőtték (Lego universe,C&C) és egy csapat megpróbálja ezeket újjáéleszteni de csak annyit tudnak, hogy léteztek.

#c&c #Lego universe
2015. okt. 26. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak annyit értettem, hogy lelőtték két kedvenc játékodat.
2015. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ebből azt szűrtem le, hogy a kérdező azt gondolja az új csapat ugyanazt a játékot próbálja meg elkészíteni, amivel eddig is játszott. Ugyanazok a modellek, textúrák, forráskódok -> fájlok. Erre valószínűleg nincs sok esély, ha csak nem vásárolják fel az eredeti játék készítőitől a szükséges dolgokat.
2015. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye fogalmazásért késő este volt ;) illetve a válaszokat ment rá a pacsi.
2015. okt. 27. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag pontos leírást kellene adnod a játékokról. Aztán szükség esetén további pontosításokat kérhetnek tőled a programozók.
2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!