Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Zéró vagyok programozásból,...

Zéró vagyok programozásból, hogy lehetnék ász?

Figyelt kérdés
Ebben az évben elkezdtünk tanulni a PASCAL-t, programozást. Nem is tanultam igaz, de nem is igazán értem mi ez az egész, mikor kell használni és hol és 1általán miért lesz szükségünk ilyesmire. Szóval kéne egy jó újra- tanulás, csak amit megkapunk a suliba úgy érzem nem elég, nincs a netten feltéve az egész anyag ? Egyedül tudnám tanulmányozni ? ( mondjuk úgysincs más aki segitsen ) És miért mondja mindenki, hogy nagyon nehéz ? Én ebben a félévben szin 5ös tanuló szeretnék lenni !!!
2010. febr. 20. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet tanulni egyedül is, én is úgy tanultam több programozási nyelvet is, a Google segít a tanulásban: [link]

Nem is olyan nehéz, ha egyszer megérted, és erre még építhetsz, ugyanis ha egy programozási nyelvet megértesz, a többi már könnyebb lesz.

2010. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekűnk is ez lenne a tananyag csak mi nem vesszűk én már kezdem érteni, jo videok vannak a neten a programozásrol pascal-ban, Itt van egy link a feladatokra: [link]


Itt meg a videoké: [link]


Sok sikert!

2010. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz, ezzel programozni mostmár értem a integer és a stringet a write, writeln és a readln és a read-ot! Most cikulusokat tanulom! Egyébként az én ifotanáram az sem tudja mi az a pascal! Meg ha csinálsz 1 mappát kapsz ey 5-őst! Meg ha a word-el tudsz irni!

Nem is szoktam odafigyelni mit mond csak megcsinálom a mapát azt kész! 5-dik ota azt vesszűk, mikor már a pascallal kéne dolgoznunk!

Jó nektek, hogy ilyent tanultok!

2010. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2010. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!