Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetnék grafikai tervező?

Hogyan lehetnék grafikai tervező?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán ha megtanulod?
2010. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen én is arra tippelnék. Meg kéne tanulni először használni a különböző grafikus programokat, kreatívnak lenni és rajzolni tudni...
2010. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez aztán hatalmas segítség volt, köszönöm szépen. (szarkazmus)

Ha esetleg valaki azt írná le, hogy hol lehet megtanulni, vagy milyen könyvből...

Bármi valós információt tartalmazó válasznak tudnék örülni.

Előre is köszönöm.( nem szarkazmus)

2010. okt. 22. 19:28
 4/7 anonim válasza:
3dsmax
2010. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egy kis rátermettséggel.... én is az vagyok, de nem játram suliba. vettem egy corel draw x4-et sokat rajzoltam vele és kértem tanácsot pl.nyomda, más grafikus akik már régóta ezt csinálják. nem ördöngőség. én megpályáztam egy munkát, megcsináltam azt a rajzot amit kértek, az adott idő alatt és nem érdekelt senkit, hogy van-e papírom róla.
2010. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó választ. Ez valós segítség volt a számomra. Az egyetem és a munka mellett most nincs túl sok szabadidőm, de amint tudom elkezdem a tanulást ^^
2010. okt. 29. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
start menü, futtatás, mspaint.exe
2010. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!