Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van-e olyan szak amiben...

Elysium kérdése:

Van-e olyan szak amiben tanítanak programozást, amellett grafikai programokkal és photoshoppal is dolgoznak? Gondolok itt pl. vweblapkészítéshez egy design-t csinálni.

Figyelt kérdés

Én még általánosba, 7. osztályba járok.

(Régóta érdekel ez a kettő dolog és szeretem is csinálni) ;)


2009. júl. 9. 15:51
 1/3 anonim válasza:

ha elmész egyetemre néhol az alapképzés (vmely informatikai) után van web-programozó felsőfokú képzés. Programozás az van (az alapszakon és a web-progon is) azt viszont nem tudom, hogy a grafikai progokra mennyire térnek ki/kitérne-e rá. Ha érdekel nézz utána.

az eltén iduló szak leírása: (alul tantervi hálóval)

[link]

de ha nem akarod nagyon erőltetni magad, vannak okj-s képzések is:

[link]

2009. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(1. hozzászólo)

a grafikai programokat magad is megismerheted (photoshop, flash mx ...), és igazából a programozásba is belekóstolhatsz már. Engem is érdekelnek ezek a cuccok, de én főleg programozni akarok majd.

2009. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha kössz! Photoshoppal elég jól haladok...
2009. júl. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!