Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miéért nem lehet feltepelíteni...

Miéért nem lehet feltepelíteni a hangkártyát?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a problémám hogy most formatáltam és telepítettem ujra a szg-em és ugye én ugy tudom hogy mindig a driverek telepítését a hangkártyával kell kezdeni. De mára a telepítés során kiírta hogy a hardver nem lett telepítve... De máskor meg engedte hogy ugyan ezzel az operációs rendszerre feltelepítsem és rendesen is működött!! Mi lehet a baj ?
2010. febr. 10. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, legelőször a Chipset drivert kell telepíteni utána mehet a többi...
2010. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Alaplapi telepítőlemez

2. Videókártya telepítése

utánna már teljesen mind 1, hogy milyen a sorrend.

2010. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A javasolt telepítési sorrend a következő:

1. Amennyiben a gépünk új, s a benne lévő hardver elemek újabb típusúak, először tegyük fel a legújabb alaplapi drivert. Az alaplaphoz adott CD-n ritkán szerepel a legújabb változat, ha van lehetőségünk beszerezni valahonnan a legújabbat még a telepítés előtt, akkor tegyük fel ezt, ha nincsen, az alaplapi CD-n lévő driver egyelőre bőven elég lesz. Másodiknak tegyük fel a legújabb Direct X-et. Ebből mindenképp a legújabbat érdemes választani, mivel számtalan javítást tartalmaz. S ha új videokártyánk/hangkártyánk van, akkor nagyon gyakran meg is követeli ennek az installálását. Most jöhet a VGA driver. Tapasztalatok alapján kár a béta verziókkal kísérletezni. Szerezzük be a gyártó honlapjáról a legutolsó hivatalos, WHQL minősítést kapott verziót, s tegyük fel azt.

2. Most érdemes a hangkártya drivert is feltenni. A hozzá adott CD-n lévő verzió egyelőre jó lesz, később bármikor leszedhetjük a netről a legújabb verziót.

3. S ezek után a többi eszköz drivereit tegyük fel szép sorban, legyen az digitalizáló kártya, tuner kártya, hálózati kártya, printer, scanner, bármi.


[link]

2010. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen mindenkinek :D
2010. febr. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!