Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom installalni a...

Nem tudom installalni a hangkartyat hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
van egy pentium4-es gepem es a windows-ot ujraraktam es nincs hang,nem tudtam instalalni a hangkartyat,kerlek segitsetek,irjatok meg,hogy hogyan csinaljam?
2009. jún. 13. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alaplapra integrált a hangkártya? Akkor az alaplaphoz kapott lemezen kell, hogy legyen a driver telepítő.

Ha nem integrál, akkor kellett hogy kapjál hozzá telepítő CD-t.

Ha nincs semmi CD, akkor meg kellene tudni, mi a pontos típusa (alaplapra integrál esetén az alaplapnak a típusa) és letölteni az internetről, a gyártó oldaláról.


Ha nem tudod megállapítani a pontos típust, akkor az alábbi programok segíthetnek pl: Lavalys Everest, Sisoftware Sandra

2009. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt megprobalom de sajna nem nagyon ertem az ilyen programozast ,a geppel pedig nem adtak cd-t ugyanis hasznaltan vettem.
2009. jún. 13. 21:48
 3/5 ceri ***** válasza:

Használt gép alaplapjához is járna a CD ami az alaplapi drivereket tartalmazza. Ha el tudod érni az eladót, kérd el tőle. ha nem akkor marad a net.

Ahogy írták, telepítsd az Everest-et. Az segít a driver letöltésben.

2009. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megkaptam az everest programot ,le is toltottem es ,hogy csinaljam tovabb?
2009. jún. 14. 08:35
 5/5 ceri ***** válasza:

Elindítás után a menüből válaszd az alaplapot, ezen belül (megint) alaplap, ezen belül a fizikai információknál integrált eszközöknél ha szerepel audió, akkor integrált hangkártyád van.

Felül ott van az alaplap neve is, ezt másold be a gugliba, és keresgélj.

Ha ez bonyolult akkor alul van olyan, hogy illesztőprogram frissítés link. Ez a driver agent, asszem fizetős, én nem használom.


Van még egy program ( Driver Scanner ) ami szinte autmatán (1-2 katt) megkeresi és telepíti a hiányzó drivereket.

2009. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!