Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozáshoz ez a gep...

Programozáshoz ez a gep szerintek jo, display:13,3" es 1330*felbontas?

Figyelt kérdés

Asus U36SD /220€/

[link]


vagy a masik amit kineztem az egy ThinkPad Edge E szeria ami jol nez ki es megfizetheto,


[link] ez pl 300€ jotalassal meg,de gyengebb procival.

Programozashoz kell, de meg egy darabig el vagyok laptop nelkul mert van PC.m

De ugy gondolom hogy az Asus jo vetel lenne,nem? eros es meg egy darabbig jo a konfigja is


2015. jan. 19. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megjelenítő mérete szubjektív, ahogy a kolléga is írta, neki 13.3 kevés, én pedig teljesen jól ellennék (el is voltam egy ideig) ezzel - ha nem volna az a fránya felbontás.

Mit szeretnél programozni? Ha semmi GUI szerkesztőt nem akarsz használni, akkor el fogsz rajta férni. Ha pl Android Studio a cél, hát, kényelmetlen lesz.


"De pl egy Macbook Air nek is kisebb a felbontasa mint HD"

Kisebb (11") Airnek egész pontosan 1366 x 768 a felbontása, a 13"-nak pedig 1440x900. Ettől függetlenül munkagépnek nem tudnám ajánlani az ULV processzor illetve az alapkiépítésben 4 GB memória miatt.


A hűtésnél a környezetemben található ASUS gépekre utaltam, nem volt olyan köztük, mint az általad linkelt. Ezek melegben folyton zúgtak, illetve volt, amelyik 1 évesen közepes terhelés mellett is kikapcsolt. Persze ez consumer kategóriában (olcsóbb gépek mind ilyenek) sajnos nem példa nélkül álló, ismerős HP Pavilionja is ilyen volt (én üzleti HP gépem pedig ugyanolyan körülmények között nem járatta maxra a hűtőventilátort).

2015. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!