Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ti mennyi idő alatt és mennyié...

SimkoL kérdése:

Ti mennyi idő alatt és mennyiért oldanátok meg az alábbi vizsgafeladatot?

Figyelt kérdés

Tegnap este a Prog.hu-n volt a Delphi rovatban egy érdekes, kérdés, kérés, miszerint a kérdező fizetne három vizsgafeladat kidolgozásáért Lazarusban. Bár később a topic-ot törölték, nem került át az 'Állás, munka' rovatba, de sikerült egy mintának feltett feladatot lementenem: [link] Hagyjuk a nyelvet, mivel pár éve ugyanezt már láttam C#-ra is, de végül is a választott nyelv dönti el.

Tehát arra lennék kíváncsi ki, milyen nyelven, mennyi idő alatt, - én már nem dolgozom pénzért, ezért nem tudom -, de főleg mennyiért oldana meg, dolgozna ki egy ilyen jellegű feladatot. Csak a kíváncsiság hajt - a kérdező hozzáállását nem kommentálom -.

Este szórakozásból megírtam, csak az exe: [link] ha valaki így jobban el tudja képzelni, bár a feladat leírása rendkívül részletes.



2015. jan. 19. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem 10 perc, pedig először én is azt hittem.


Csak a GUI-t összekattintgatni és beállítani minden apróságot Qt4-ben volt 10 perc, igényes munkánál lehet hogy még több is.


Erre jön még a kód ami kommentek nélkül is 100 sor. Igényesen nem hiszem hogy 20 perc alatt megcsinálható az egész, de kapkodás nélkül talán fél óra alatt sem, pláne ha fel kell eleveníteni dolgokat.


A 3 feladatot én nem vállalnám be 5000 HUF alatt ha érdekelne az ilyes fajta pénzszerzés. A vizsgán szerintem 2 órát kaphatnak a három feladatra.


Python 3 + Qt4 kód:

feladat.pyw: pastebin/Kemmf4ej

feladat.ui: pastebin/6iu7wExp

2015. jan. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A lazarus az a delphinek valami új kiadása?
2015. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12: Nem, az alternatív kisöccse :)
2015. jan. 20. 10:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Na, akkor rokonok azért. De rég is tanultam delphit. :) szerettem is. Html-ben gyorsan meglenne, mondjuk nem biztos hogy 20 percen belül, mivel szeretek a részletekkel tökölődni.
2015. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és persze js :)
2015. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok elszállva, de én 25 eFt -ért csinálnám meg.


El vagyok kényeztetve.

2015. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!