Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki elmagyarázná jól...

Valaki elmagyarázná jól szájba rágóssan?

Figyelt kérdés
Azt tudom h van az a boot cd vagy mi ugy szal arrol van szó h hogy is kell bootolni a gépet ha lehet jól szájba rágóssan minden egyes lépést leirni?? köszi előre
2010. febr. 4. 21:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah az ien cd re is gondltam h mint a boot cd vagy mi meg a nyelvet h kell magyarra állitani és h a service pack 3 at mikor kell rakni amikor már minden megvan? de csak a bootolásra gondlok amikor instalálom a windowsot a többit tom az ien video meghajtó meg az ienek...
2010. febr. 4. 21:26
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
???
2010. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

*****

csak letöltöd és én ugy szoktam h át vizsgáloom avval a antivirusal ami most van a gépet és ha megvok akk letörlöm restart a gép és install a nod32 de a amit letöltesz azt is nézdmeg tod custrom és kiválasztod h meik az jah és frissiteni is kell szal adok site okat ahol vannak frissitő kódok

[link]

[link]

[link]

www.nod325.com

www.nod32keys.com

www.nod32sky.com

www.for-ever.cn/nod32/

ez a

www.nod32keys.com

a legjobb a te esetedben nézdmeg h meik mert van az eset smart secruiti az az ESS meg az EAV az a eset anti virus ugyan az szal mind1 csak amikor keresed a kódot akk figylj oda mert ha egy EAV ossat egy ESS esbe irsz nem fogadja el



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 4. 21:34
 4/13 A kérdező kommentje:

jajj nemide akartam

bocsibocsi

2010. febr. 4. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
????????????????????
2010. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is beszállok:


???????

2010. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bootolás -a gép elindulásakor a betöltés.

Boot CD - olyan CD amin van boot szektor, tehát elindítható róla egy rendszer. pl. ilyen a windows telepítő cd vagy a Linux live CD-k.

Mit akarsz ezzel, mert nagyon érthetetlenül fogalmazol?


Ja és a telepítési sorrend a következő:

1. Operációs rendszer - esetedben windows. (ha ez nincs fent nem tudod használni a gépet)

2. Driverek - Hangkártya, videókártya, alaplapi chipset (ha kell), nyomtató stb...

3. Egyéb programok

2010. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ujra telepiteni a windowsot vagy formatálni hogy hivják annyit tok h amikor ujra inditom akkor a del és akk ott h boot ott beálitom azt az izét h cd rom és akk onann nemtom segitene vki?
2010. febr. 5. 08:04
 9/13 anonim ***** válasza:
ennél hülyébb kérdezővel még nem találkozta:'D
2010. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a windows cd elég egyértelnűen elmagyarázza mi kell csinálni.Be boot-olja a CD-t akkor vársz és egy idő után kiírja, hogy mit csinálj. Egyébként sürgősen keress fel egy magyartanárt.
2010. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!