Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elmagyarázná nekem a pascal...

Elmagyarázná nekem a pascal alapjait? Hogy kell program feje írni? MI a logikája?

Figyelt kérdés

Pascal grafikából írunk szerdán, de én még az alap programozási szintet sem értem, pár oldalon utána jártam, de nem tudtam meg többet. Még egy összeadó programot sem tudok írni

feladatban meg olyan lesz, hogy írj egy programot PAPÍRON ami rajzol egy hatszöget a képernyő közepére és kiszínezi pirosra pl.

Válaszokat előre is köszönöm és Pontozgatok felfele! (:


2011. febr. 20. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Aligha fogja itt leírni valaki az egész Pascal programozás alapjait, ugyanis ezt annyi oldal megteszi az interneten...

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hm köszönöm szépen, ezeket én is megtaláltam

tudom mi az a var deklaráció program fej,

tehát megtanultam, csak alkalmazni nem tudom őket..

ha mondjuk egy fentebb leírt programot kéne csinálni, nem tudnám összeállítani.

de .. azért köszönöm szépen h v etted a fáradtságot és enyit megetettél (:

azért ment a pont (:

2011. febr. 20. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én anno innen tanultam meg az "alapokat",nagyon érthetően egyszerűen lépésről-lépésre példákkal és gyakorló feladatokkal mutatja be a Pascal nyelvet.


Ha még ez után sem érted a szintaxisát (logikáját) és egy egyszerű összeadó programot sem tudsz írni,akkor nagyon gázos a mulekula és talán érdemes lenne elgondolkodni azon hogy tényleg programozást szeretnél-e tanulni.

2011. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

áh. gimis vagyok. 10-es és ez sima infó (:

minden évben van pascal 6.tól kezdve. sose értettem, mindíg az office csomag hozta fel 4-esre az átlagom.

2011. febr. 20. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
de nagyon köszönöm szépen a válaszrt(: ment a pont (:
2011. febr. 20. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

kérsz másoktól egy forráskódot, és azt mondod, hogy a tiéd!

én is így szoktam XD

2011. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én is ezt szoktam csinálni amXD

csak az a helyzet, hogy bent a suliba windows-7en nem fut rendesen a pascal, így papíron kell programoznunk

jó mi?:D

2011. febr. 21. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a sulid rendszergazdájának és az infó tanárodnak is ezért...És akkor még ezek hívják magukat szakembernek és még tanítanak is.Nyomorékok.
2011. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
prog.ide.sk
2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!