Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JAVA 'fan-ok'! Ehhez mit szóltok?

SimkoL kérdése:

JAVA 'fan-ok'! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 11. 15:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A TIOBE-index csalóka, mivel sok eszköz kapcsolódik a Javához, és ami csak ezeket említi, például JPA-hoz keresnek szakembert, azt nem adják hozzá a Javához, pedig ez is Java.
2014. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

SimkoL, téged mindig egy komoly embernek tartottalak...


...mostanáig...


Kár volt kiírni ezt a kérdést.

2014. szept. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bíztam benne, hogy kialakul egy 'egészséges' beszélgetés a nyelvek helyzetéről, esetleg kielemezzük a változások miértjét - miért esett vissza a Java és a C++, miért emelkedett a VB, stb.. - ki, melyik nyelvnek milyen jövőt jósol és miért.
2014. szept. 12. 05:34
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy röhejes, alaptalan statisztikára mutatni...


Hát gratulálok. Eddig is lehetett látni, hogy te is csak egy fanboy vagy, na de ennyire? :D

2014. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyszer, nem is olyan régen valaki ezt válaszolta: 'Itt ne várj komoly hozzáállást. Ez nem egy szakmai fórum.'
2014. szept. 12. 17:12
 16/18 2xSü ***** válasza:

> nagyon-nagyon sokszor a Javat-t ajnározták egyesek, lehúzva a többi nyelvet, többek közt a C-t


Oké, és ez milyen összefüggésben van nyelv népeszűségével? Lehet egy programnyelv, fejlesztői környezet zseniális, de kevesek által ismert. De lehet olyan is, ami nagyon sokak által ismert és használt, de mégis pocsék. Ez utóbbiba szerintem simán belefér mondjuk a Visual Basic. A minőség általában nem fejezhető ki mennyiséggel. Nem akarok sem a Java ellen, se mellette érvelni, de azt látni kell, hogy az idézett cikknek ehhez az égvilágon semmi köze.

2014. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szeretem simkol válaszait, de ez a kérdés nekem kicsit provokálónak hangzik.. "Ehhez mit szóltok" szemrehányás akar lenni?? mert eléggé annak tűnik

simán megkérdezhetted volna ugy hogy "Mit gondoltok erröl.."

2014. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, ebben nagyon igazad van, megkövetem a megsértetteket:) Nem gondoltam, hogy ekkora 'lelkük' van.
2014. szept. 13. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!