Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JAVA 'fan-ok'! Ehhez mit szóltok?

SimkoL kérdése:

JAVA 'fan-ok'! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. szept. 11. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem tudok jutni. Kit érdekel? :)
2014. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"JAVA 'fan-ok'"


Léteznek ilyenek? :D


prog.hu-s cikkeket nem kell komolyan venni, Sting direkt úgy fogalmaz és olyan tényeket hangsúlyoz ki, hogy sok flame-t generáljon és sok embert odavonzzon.

2014. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tengor ***** válasza:
100%

Nem vagyok fan, de úgy érzem le kell írnom: engem a C++ helyzete lepett meg. Igaz nem követem folyamatosan a helyzetet, de nem gondoltam, hogy ennyire alacsony.

Egyébként ez amolyan feszültség szító topik lenne?

2014. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok én feszültséget szítani, csak nagyon-nagyon sokszor a Javat-t ajnározták egyesek, lehúzva a többi nyelvet, többek közt a C-t. Engem inkább a Visual Basic emelkedése lepett meg, bár érdekes, hogy a C++ is mennyit süllyedt.
2014. szept. 11. 15:36
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
JAVA "fan" vagyok, legalábbis szeretem. Ha megnézed, 1-2 kivételével az összes nyelv népszerűsége csökkenő tendenciát mutat. Az Obj-C tör fel erősen, illetve kissé gyengébben a C# - és látszik, hogy az utóbbi években van ez, amikor felvirágzik a smartphone piac. Annyi történt, hogy erősödnek a JAVA versenytársai. A JAVA még top 3-ban van, szóval teljesen felesleges majrézni. :) És az Android és banki rendszerek révén még sokáig nem lesz a padlón.
2014. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tengor ***** válasza:
100%
A Java ettől nem lett rosszabb kezdő nyelv, mint volt. Maximum az egyes platformok terjedésével más nyelvek kerülnek előtérbe.
2014. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"csak nagyon-nagyon sokszor a Javat-t ajnározták egyesek, lehúzva a többi nyelvet, többek közt a C-t. "


Dehát mit érdekel téged, hogy mások mit dicsérnek/szidnak? Ha mélyen ismered a kedvenc nyelved és a "konkurenciáit", akkor biztos, hogy rá tudod beszélni a munkáltatód és munkatársaid a használatára. Nem?

2014. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs munkáltatóm, sem munkatársam :) Egyedüli bosszankodásom tárgya az, mikor feleslegesen ajánlják az említett nyelvet - mivel mást nem ismer - egy egyszerű probléma megoldására.
2014. szept. 11. 16:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedüli bosszankodásom tárgya az, mikor feleslegesen ajánlják az említett nyelvet - mivel mást nem ismer - egy egyszerű probléma megoldására."


Ilyenkor nem bosszankodni kell, hanem türelmesen bemutatni a komoly szakmai múltad alatt felszedett igen mély tapasztalatodon alapuló szakmai érveid az adott eszköz ellen. Szerintem ezt bárhol értékelni fogják és majd legközelebb nem fognak rossz eszközt ajánlgatni.

2014. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
második helyen áll, meg igazábol nem tom kit hat meg ez a "statisztika"
2014. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!