Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ehhez mit szóltok? (Kérdésed...

Ehhez mit szóltok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
[link] meghackeltem a honfoglalót. O)
2011. febr. 1. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak Cheat Enginnel átírtad a számot, de ez csak nálad látszik, a végső pontszámításba sem szól bele.
2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Wannabe cheatengine kiddie.
2011. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon pro vagy, sikerült kliens oldalon átírnod egy számot egy futó programban. Csak így tovább, igazi s*fej lesz belőled.
2011. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szánalmas kis vérpistike vagy.

Én ezt szólom...

2011. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Na én meg olyan proggit írtam, ami kiírja a helyes válaszokat a már egyszer korábban feltett kérdésekre, ehhez mit szólsz? Cheat enginnel nem nagy szám átírni bármit kliens oldalon.
2011. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván arra számítottál, hogy sztárolnak! Nos megsúgom nem ez lesz, nem az elkövetés ténye, hanem annak híre fogja növelni az önbizalmad. Szerintem...

De ez az oldal nem azért van! Próbáld ismeretségi kőrben hasonszőrűek között mailen megkérdezni.

2011. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmit nem szólok baszhatod ezt a hacket. ne hidd, hogy a pontszámod a te kliensedben tárolódik, illetve tárolódik de csak azért, hogy te láthasd azt és nem ezt az értéket fogja figyelembe venni a szerver, az igazi pontszámod a szerveren tárolódik amit meg ha megszakadsz se írsz át.

amúgy grat nagy tehetség kell hozzá :D

2011. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DannyZuko ***** válasza:
Profi vagy.... a 12 éves unokahúgom egy képszerkesztővel álmából felverbe kb 17 másodpercalatt ugyanezt megcsinálja úgy, hogy főz nekem egy kávét is miutánn letusolt.
2011. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem te vagy a Jani, az már biztos :)
2011. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!