Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ilyenkor mit és hogyan csináljak?

Ilyenkor mit és hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

,,Egy trójai programot észleltem;Egy vírust észleltem,,.Mostanában mindig ezeket dobálja be az avast amikro elindítom a képernyőkímélőjét.De sajnos nagyobb a gond mert a memóriában vannak ezek bent.Akkor azt javasolja hogy csináljak egy ütemezett indításkori keresést.Megtörtént.Legalább 5X de 5 fájlhoz azt írja ki hogy ,, a CAB archívum hibás,,.Épp ezért elindítottam egy hibaellenőrzést és kijavította az összes hibát.De most is kiírta hogy hibás.Nos egy kis trükött szeretnék kérni hogy írjátok le hogy mit csináljak a vírusok eltüntetéséhez.Víruskeresőket nem kérek:)mert azokat már ismerem.Itt van a vírusírtóm és a vírusok:


Avast! 4.8.1368.0 Professional edition( [link]


Vírusok:



Fájlnév: Folyamat 1128, memória blokk 0x01530000, blokk mérete 1310720


Vírus neve: JS:ScriptSH-inf [Trj]


Vírus típus: Trójai program



Fájlnév: Folyamat 1732, memória blokk 0x04180000, blokk mérete 262144


Vírus neve: BV:AutoRun-E [Wrm]


Vírus Típus: Vírus/Féreg


2010. jan. 1. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Format C! :D
2010. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont úgy gondoltam hogy ne kelljen formázni:)
2010. jan. 1. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!