Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet segíteni programozás...

Hol lehet segíteni programozással?

Figyelt kérdés

Egy kicsit tudok programozni, és szeretném ha gyarapodna a tudásom, van esetleg olyan dolog, amit meg tudok csinálni, úgy hogy közben azért tanuljak is.


Ezt online gondoltam, van esetleg valamilyen csapat vagy ilyesmi ahol tudnak ebben segíteni?



2014. márc. 19. 18:39
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

Prog.hu-n elég jól összeszokott csapat van, de ők elvárják, hogy akkor kérdezz, ha már 3-adszor sem találod a Google-ben.

Tanuláshoz javaslom, hogy tűzz ki magad elé egy kisebb-nagyobb célt (raktár program az örök klasszikus) és próbáld azt önállóan megcsinálni. Ha elakadsz v. nem világos, akkor kérdezz a fentebb említett portálon!

2014. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírhattad volna, melyik területen szeretnéd. Webre (PHP) vagy desktopra (C, C#, Java stb).
2014. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam ezen az online & group dolgon.

Én elkezdtem egy C# & MySQL combós alkalmazást. Bár ez localhoston pörög(még). Mire szeretnél fejleszteni kérdező?


Talán még esélyes lehet az Open Source. Bár ott nem tudom mennyi szakmai tapasztalatot "követelnek" meg.

2014. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
c++ -t tanulok és nagyon az alapoknál tartok
2014. márc. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!