Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozással folytass...

Milyen programozással folytassam a karrierem?

Figyelt kérdés
Most ott állok hogy a C# programozási tudásom szinte maximálisra kifejlesztettem. Több nyelvet meg szeretnék tanulni, akár szkriptnyelvet, esetleg lehetséges lenne a programnyelvek termékeinek keverése egy adott programba? (tudom hogy igen, csak azért biztosra megyek)
2014. febr. 28. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézz szét milyen programozókra van inkább igény és válaszd azt/azokat. Példa: Ha 20 hirdetésből 16-ban Java programozót keresnek a maradék 3-ban meg C-t akkor a Java a nyerő.
2014. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 iostream ***** válasza:

"Most ott állok hogy a C# programozási tudásom szinte maximálisra kifejlesztettem."


Ezt azért kétlem. Milyen nagyobb projekttel tudod ezt alátámasztani?

2014. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvi elemek betanulása a programozás lényege. Az csak egy eszköz. A kérdés, hogy mennyire tudsz programozni?
2014. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, és teljesen felfogom hogy nem a nyelvi elemek betanulása. Én úgy gondolom hogy megfelelően tudok alkalmazni mindent és meg is értem amit csinálok. És igen volt sok nagyobb projektem amit jelenleg még nem hozok a nyilvánosságra. És természetesen nem maximálisra, rosszul fogalmaztam hanem úgy megtanultam alkalmazni hogy elég fele időt foglalkoznom vele, mellé viszont szeretnék még egyet tanulni/alkalmazni hogy később amikor munkavállaláshoz jutok akkor könnyebben találjak munkahelyet.
2014. febr. 28. 19:35
 5/14 Tengor ***** válasza:
Adatbázis már megy?
2014. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Javaslom a Javát és a C++-t.
2014. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A HTML5-öt ajánlom inkább.
2014. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
különböző design patterneket is vágod? szerintem lesz még ott mit tanulni...
2014. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

LoL.

Újabb megvadult 12 éves a tökéletes C# tudásával.

2014. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Srapnel ***** válasza:
Scala és Ruby.
2014. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!