Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozással folytass...

Milyen programozással folytassam a karrierem?

Figyelt kérdés
Most ott állok hogy a C# programozási tudásom szinte maximálisra kifejlesztettem. Több nyelvet meg szeretnék tanulni, akár szkriptnyelvet, esetleg lehetséges lenne a programnyelvek termékeinek keverése egy adott programba? (tudom hogy igen, csak azért biztosra megyek)
2014. febr. 28. 19:09
1 2
 11/14 Srapnel ***** válasza:

"Most ott állok hogy a C# programozási tudásom szinte maximálisra kifejlesztettem."


Kevés lesz az. :)

2014. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 SimkoL ***** válasza:

Majd' 30 éve foglalkozom Pascallal és Delphivel. Soha nem mondanám hogy értek hozzá :) - csak szeretem - Egy nyelvet nem egy ember készített és nem is várható el senkitől, hogy egy fejlettebb nyelvet tökéletesen ismerjen. Persze az asm utasításai lényegesen kevesebbet tettek ki mint pl. a Delphi + WIN API eljárásai és függvényei - nagyságrendekkel -

Programnyelvek termékeinek keverése egy adott programban - hát érdekes megfogalmazás - ha a dll-ekre gondolsz semmi akadálya, vagy akár WIN API függvények, esetleg asm betétek már ahol lehet, csak azzal is tisztában kell lenni, hogy a programozás nem egy orgia party, hogy mindenki mindenkivel.

2014. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem, én nem maximálisra gondoltam, csak rosszul jött ki, de meg szeretnék ismerkedni más nyelvekkel is.
2014. márc. 7. 06:27
 14/14 anonim válasza:

Ne piszkáljátok már szerencsétlent.


Java felé menj, azokat fizetik meg.

+ a jó php/html5/js/css3-asok is jól keresnek. De csak a nagyon profik. Ez a terület egy kicsit híg már, de ha nem vagy buta akkor itt is le lehet szép pénzeket akasztani.

2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!