Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy villamosmérnöknek mennyire...

Egy villamosmérnöknek mennyire kell belemélyednie a programozásba?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz programozás órám,és igazából nem tudom mik itt a követelmények Infón eléggé kemény.

És,ha megtetszik itt a programozás akkor közeljövőben gondot jelent,hogy nem infó szakon végeztem,de programozással akarok foglalkozni?


2013. nov. 28. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem árt meg


de amúgy szerintem(info) attól függ, hogy milyen területben gondolkozol majd, például villamos energetikához gondolom nem annyira létszükséglet, de beágyazott rendszerekhez gondolom kell az "alacsony" szint

2013. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wape válasza:

Helló!

Én is villamosmérnökként végeztem, és most programozóként dolgozom. A cégeknek az számít, hogy felsőfokú műszaki végzettséged legyen + programozói tapasztalatod.

Amúgy amiket tanulsz majd infóból, az csak arra lesz elég, hogy fogalmad legyen róla, hogy mi is az a programozás (C, Java, stb.). A programozási nyelvek alapjait fogod tanulni.

Mi még papíron programoztunk, szóval egy ; miatt simán elkaszáltak ZH-n...

2013. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy ; miatt simán elkaszáltak ZH-n..."


na ezt hol?:DD

2013. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wape válasza:
Miskolcon. Szóró tantárgy volt, meg köcsög tanár.
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az zsír:D

Itt a bme-n szerintem kell vagy 4-5pontosvessző hiba mire levonnak pontot (és ez info szak)

2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!