Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miscrosoft Visual C++ programo...

Fűrészke007 kérdése:

Miscrosoft Visual C++ programot honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Programozónak készülök,és valamin kéne itthon gyakorolgatni.

Valaki linket,vagy bármit tud küldeni?


2013. júl. 22. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, tudunk linket küldeni.

[link]


Google a barátod. Ha programozó akarsz lenni, tényleg barátkozz össze vele. :)

2013. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most figyi,szerinted már nem kerestem?...

Letöltöttem vagy 5 félé,egyik se jó.Gondoltam itt valaki tud valamit segíteni.De te is csak puffogni tudsz itt

2013. júl. 22. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor tessék leírni, honnan töltöttél és miért nem volt jó.


Amit a Microsoft-ról töltesz, jónak kell lennie.

Tessék, Visual Studio 2010 - Visual C++:

[link]

2013. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SimkoL ***** válasza:
Akkor inkáb Dev-C++. Az általad említetten csak 'összekattingatod' amit akarsz, tudás mögötte 0.
2013. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnél vannak zavarok. Elősször is olyan van, hogy C++ natúran. És ennek változatai, mint pl.: MVC++


Azaz 1. a sima C++ al ismerkedj, ami bármilyen fejlesztői környezetben akár txt-ben is írhatsz felőlem, csak fordítsd le és utána futtasd.


Személy szerint én: IDE NetBeans-t használok Oracle fejlesztés.

2013. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 iostream ***** válasza:

#4 Semennyire nem muszáj összekattintgatni semmit, az msvc is eléggé szabványt teljesítő fordító (a legújabból nem tudn fícsöröket, meg néhány mellékes dolog). Ugyanaz a program lefordul gcc-n (ami a devc alatt van fordító) és msvc-n, ha úgy írod meg.


#5-nek igaza van, de értelemszerűen a Visual Studióra gondolt a kérdező. Merem remélni, mert egyébként nincs sok értelme. Persze nagy programozó lesz belőle, ha ennyit képtelen kiguglizni.

2013. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Igazából innentől kezdve fel is adhatod a programozást, mert már az első lecke előtt nagyon csúnyán elvéreztél.
2013. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért véreztem el?
2013. júl. 23. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem véreztél el, csak cinkes. :))


Mint leendő programozónak, elsőként pár infó:

A C++ egy nyelv. Ehhez léteznek fordítók vagy fejlesztői környezetek. Valószínűleg te a MS Visual Studio-ra gondolsz, aminek van C++-hoz készült modulja. Az ingyenes verzióra úgy keress rá, hogy Visual Studio Express. De ezen kívül is rengeteg van, pl. CodeBlocks progi + MinGW fordító/linker.

2013. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 iostream ***** válasza:

Nem, a kezdőinfó az az, hogy TANULJ MEG KERESNI. A programozás nem abból áll, hogy leszedek valamit, és ha nem úgy működik, ahogy én elképzeltem akkor felteszek egy hülye, rosszul körülírt, alulinformált kérdést a gyk-n. Kis guglizással kideríthetted volna, hogy az MSVC++ nem egy program, hanem egy dialektus, és a hozzá tartozó fordító többnyire a Visual Studióval jön, ami viszont már egy program. Még egy kis guglizással azt is kideríthetted volna, hogy honnan tudsz VS-t ingyen leszedni.


Mégegyszer: keresőt tudni kell használni, mert különben soha nem viszed semmire.

2013. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!