Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jquery programozás?

Jquery programozás?

Figyelt kérdés

Gyakorlás ként csináltam egy oldalt mégpedig :

[link]

És van itt az első box(kocka) és abban van ez: [. . .]

És erre rákattintva előugrik a kis rekesz, hogy tudom megoldani hogy szép lassan ugorjon elő, és ne ilyen csúnyán tolja el az alsó boxot? Gondolom Jquery kell hozzá, csak én nem értek ennek a program nyelvhez, Valaki kitudna segíteni egy kóddal?

Előre is köszönöm, Duku



2013. júl. 13. 09:55
 1/3 qaxqaxqax ***** válasza:

A jQuery simán JavaScriptes Függvényeket hív meg, ezért sosem tartottam magát programnyelvnek, ink a JavaScriptet.

Egy esetleges megoldás a problémára a slideDown() függvény.

$('#...').click(function(){

$('#box').slideDown(3000);

});

A másik lehet a fadeIn() a slideDown()-nál is megadhatsz ilyen paramétereket szal csak ide, írom le hogy milyeneke vannak pl.: fadeIn(2000,'swing',function(){});

$('#...').click(function(){

$('#box').fadeIn(1000);

});

2013. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qaxqaxqax ***** válasza:
De amúgy tetszik az oldal designe-ja(: hajrá:D
2013. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy elnyerte a tetszésedet :) Bár csak unalomból csináltam, Azért köszönöm :) És ment a zöld pacsi neked :)

Köszönöm a Válaszodat.

2013. júl. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!