Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan vagy miből tanuljam...

Hogyan vagy miből tanuljam meg, hogy hogyan kell make-fájlokat készíteni és könyvtárakat újrafordítani?

Figyelt kérdés

Azért szeretném megtanulni mert elegem van már abból,hogy csak azért nem tudok,használni bizonyos könyvtárakat mert teljesen hülye vagyok azok beállítására még úgy is,hogy adott hozzá egy leírás(lépésről lépésre útmutató).


Ezt miből tanulhatnám meg,hogy fejből menjen?


A boost,SFML, és egy ablakkezelőt akarok használni MinGW legfrissebb verziójával codeblocks-ban.


Lennétek szívesek ellátni tanácsokkal ugyanis kerestem könyveket,meg nézegettem fórumokat de nem találok erről szinte semmit amiből normálisan meglehetne ezt teljes egészében tanulni.


2013. máj. 3. 00:48
 1/2 iostream ***** válasza:
make fájlokat általában adják, nem te készíted, már a libekhez. Vagy a cmake legenerálja. Nagyjából esélytelen, hogy te mindent jól beállíts magadnak. Általában minden könyvtárhoz mellékelnek readme-t, hogy hogy is kell felrakni.
2013. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most, hogy így mondod, az sfml-t egy hete próbálom beállítani/recompile-olni az új mingw-val de egyik sem megy
2013. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!