Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik C++ forditóprogramot...

Melyik C++ forditóprogramot ajánljátok? (elnézést, ha van már ilyen kérdés, de nem volt időm átnézni)

Figyelt kérdés
Eddig a Dev-C++ -t találtam, de olvastam itt-ott, hogy nem a legjobb, más programot keresni pedig nem volt még időm. Melyiket ajánljátok? Ha egy letöltő linket kapnék, azt megköszönném.
2012. nov. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem fordító, hanem IDE.

Én Eclipse-et használok szinte minden fejlesztésre, maximálisan meg vagyok elégedve vele. Linket találsz sokat!

2012. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban itt IDE-ről van szó.


Én Code::Blocks-ot szoktam használni, van is letölthető csomagja beépített GCC fordítóval.

De többféle fordítót is vígan kezel, ha beállítod.

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az eclipsét használom.
2012. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 iostream ***** válasza:
Én nem használok IDE-t, de ha kéne, akkor csak Visual Studio. Ha már IDE, akkor legyen jó.
2012. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Win-en a VS tényleg nagyon jó. Amíg azon éltem C-s dolgokra (C, C++, C#) én is azt használtam.
2012. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utálom a visual studiot szerintem az egy kupac sz* és nagyon lassú.Ezen kívül egy csomó minden kell hozzá hogy működjön.

Az eclipse sokkal jobb c++ ra.

2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A netbeans még jobb mint az eclipse nekem szupergyorsan fut.És szörnyen tetszik.Az a tuti választás.Nekem nagyon bejött.
2012. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!