Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Chatszoba létrehozása weboldalon?

Chatszoba létrehozása weboldalon?

Figyelt kérdés
Egy chatszobát szeretnék létrehozni egy weboldalon. Ezt milyen nyelven tudom megtenni? HTML, CSS, PHP alapismereteim vannak. A legjobb lenne, ha vegyíteném a kettőt, pl a honlap az html css, a chatszoba meg php, vagy hasonló. Meg lehet oldani? Regisztrációval szeretném létrehozni, tehát egy űrlap elkészítésében is kellene egy kis segítség! Előre is köszi!

#php #HTML #chat #CSS #KingsAge #chatszoba #chatszoba weboldalra #css html
2012. nov. 14. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát enm tudom hogy hogyan gondolod de Javascrip-t meg AJAX lenne a célszerű avgy te olyat szeretnél ami fórum? mert phpban azt tudod csak megteni kb mintha vendégkönyv lenne amugy nem nagy dolog az egészet meglehet írni pár óra alatt.
2012. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fórumkészítésbe is beavathatnál, de nem arra gondoltam ebben az esetben. A Javascript szerintem tökéletes lenne, AJAXról még alig tudok valamit is. Előre is köszi!
2012. nov. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!