Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lézetik olyan játékmotor...

Lézetik olyan játékmotor amiben a modellek . Obj fájlok?

Figyelt kérdés
Nemrég beszereztem a 3DS Max-ot és modellezgettem kicsit benne és olyat szeretnék hogy van-e valami egyszerű engine amiben lehet .obj-be vagy más 3DS Max-ban megtalálható fájltípussal berakni modelleket a játékba. Meg ha lehet akkor van tutorial hozzá meg esetleg pályaszerkesztő

2012. aug. 11. 15:14
 1/2 tabaki ***** válasza:

Kérdezd meg Szotyi41et, hogy ő mire használja őket. Ő mindenesetre Game Makert használ(t valaha), hogy abban alapból van-e ilyesmi, letölthető hozzá, vagy Szotyi maga írta-e meg a kezelőjét, nem t'om:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2012. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Bocs, véletlenül visszatévedtem, és látom, hogy meggondolatlanul válaszoltam. Ha nem az .OBJ formátum a lényeg, használj Blendert. Az összes gyakori formátumot bele tudod vinni (bár szvsz sokkal kényelmesebb ott megszerkeszteni), nem bonyolult és elég jó a játékmotorja, ingyenes, továbbá nagy (főként angol nyelvű) internetes szakirodalma van.

Én főleg grafikákhoz használom, ezért a játékmotor részében nemigen vagyok spiller, de talán találsz valamit a hazai fanok oldalán:


[link]


Ha megy az angol, akkor meg egy rakás tutoriált elő tudsz guglizni.

2012. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!