Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segítene ˝internet...

Valaki segítene ˝internet rádió˝ készítésében?

Figyelt kérdés

Na van egy ucoz.hu-s honlapom, meg egy játék szerverem. A szerveremben van egy olyan script, hogy internet rádió. Tehát kell egy URL amiről megy a zene. És akkor a ucoz.hu-s oldalról játszaná le a zenét tehát pl.: ez legyen az URL-je: [link]

Meglehet valahogy csinálni?

Meg akkor az ucoz-os honlapba is kéne egy ilyen menüpont amire, ha ráklikkelnek, akkor automatikusan elindul az internet rádió.

Bocs, ha kicsit bután fogalmaztam.

Előre is köszönöm!!!



2012. aug. 3. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ucoz-al nem lehet ezt megvalósítani.
2012. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja meg azt kihagytam, hogy 2-3órás zene anyagról van szó és, ha vége a zenének, akkor kezdje előröl. Tehát nem élő adás meg stb. Hanem, hogy játszon le zenét, ha megnyitja azt a menüpontot, illetve a szerverben URL alapján játssza le.
2012. aug. 3. 23:06
 3/9 A kérdező kommentje:
És van valami más ingyenes alternatíva? Próbáltam már a data(pont)hu -t mert ott olyan az URL-je. Van más valami ingyenes honlap?
2012. aug. 3. 23:11
 4/9 SimkoL ***** válasza:
2012. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:Szted nem próbáltam? Akkor nem kérdeztem volna meg, de mind1...

Akkor leírom röviden mit szeretnék.

Valamilyen ingyenes tárhely vagy oldal vagy akármi aminek a linkjét megnyitom, akkor elkezdje lejátszani a zenéimet. Peldául www.valami(pont)hu/zene.mp3

És ha ezt megnyitom, akkor játsza le a zene.mp3-at. Ha vége van akkor kezdje előröl. Hogy lehetne megcsinálni? Kössz

2012. aug. 4. 02:05
 6/9 SimkoL ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt:


[link]

2012. aug. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF


Ugye tisztában vagy vele, hogy nem játszhatsz le jogvédett zenei anyagot a rádiódban? Ezért elővettek már pár embert, kicsit komolyabban veszik mint a warezt.


ON

2012. aug. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De csak azt akarom, hogy ha valaki rákattint egy linkre, akkor játsza le neki a zenét és ha vége a zeneanyagnak, akkor kezdje előröl!
2012. aug. 4. 08:13
 9/9 anonim ***** válasza:

JAJ istenem!

OFFFF!

nem érted , hogy egy zene az JOGVÉDETT ANYAG???????

vagy csak lassú felfogású vagy?



De csak azt akarom, hogy ha valaki rákattint egy linkre, akkor játsza le neki a zenét és ha vége a zeneanyagnak, akkor kezdje előröl!


ha nem tudod feldolgozni azt , hogy ahhoz , hogy a te kis sz@ros weblapodba a ******-től a ********* lejátszák akkor sajnálom anyádékat......


ez a kód viszont neked tökéletesen megfelel(mint a 6. is mondta)


<object id='UZERLIKPlay' width='410' height='50'classid='CLSID:22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95'codebase='http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/hu/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701'standby='Loading Microsoft Windows Media Player components...'type='application/x-oleobject' style='border-style: outset; border-color: #C0C0C0'>

<param name='FileName' value=http://www.webradiodcime.hu:8000>

<embed src width="410" height='50' autostart=1 type='application/x-mplayer' pluginspage='http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/download/default.asp' name='' showcontrols='1' showdisplay='1' showstatusbar='1' showgotobar=1 enablecontextmenu=falsewidth='400'></embed>

</object>


de sztem hagyd abba a programozást.ott az ásó,kapa,lapát....


de mond má' mög' , hogy honnan szerzel hozzá rádiót?

mert ehhez rádió kell!

vagy pedig egy fél/teljes átalakítást csináltatsz a weblapodon és csá!

tartalmazza:

-a szövegi rész iframében.

-főrészen lejátszó.

-menüpontok optimalizálása a lejátszóhoz

-lejátszó.

ezt ha "igazi" programozó vagy te magad is meg tudod csinálni ha nem akkor 20ezrekért megcsináltatod!


de nehogy leírd nekem megint azt a sort mert agybajt kapok!

2012. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!