Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik választható szakmai...

Melyik választható szakmai tárgyat válasszam? (ELTE IK)

Figyelt kérdés

Üdv,van lehetőségem felvenni tárgyakat szerintetek melyiknek veszem hasznát most Szoftverfejlesztő Informatikus szakirányon vagyok.

Alábbi tárgyakat választanám szerintetek?

Számítógépes számelmélet 1. EA

Számítógépes számelmélet 2. EA

"ezek nem tudom mire jók!valaki?"


Java technológiák

Nemklasszikus logikák=Ezt se tudom mi!Valaki?

Nevezetes algoritmusok implementálása=Valaki?


Osztott algoritmusok elemzése EA=igazából ez érdekelne nagyon ez mi?

Evolúciós algoritmusok=Ez mi?

na és végül ez Virtuális fejlesztő keretrendszerek – Unity 3D

?????

Ezek így nagyából jónak hangzanak valaki tudja ezeközül valamelyiket is hogy mi?

Legyen szíves olyan válaszolni aki nem egy mondatot ír..:)


2012. júl. 23. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, nem próbáltam, de amit tudok javasolni, és van rá lehetőséged:

Infóbiztonság //jópofa óra, több scriptnyelven, kis hackerkedést tanulva

Sudoku algoritmusok //én élveztem, nem volt egyszerű, de jó. bár nem tudom indít-e most

SAP bevezetés //ha érdekel az SAP (nem lehet a ráépülőt felvenni addig, hacsak nem beszéled le a gyakvezzel)

Ekker Nikinél a Számítógépes képszerkesztés. //Ő Photoshopot tanít, nem GIMPet, és aranyos csaj


Illetve valamelyik proginfes fórumon van egy doksi, amiben le van írva az összes speci pro/kontra. Ott mindenféle TTK-s tárgy is van. Egy 10 percet keresgéltem, de már fogalmam sincs, hova lett. Ha van ismerősöd kérdezd meg tőle, hátha látta.


Hányad éves vagy, milyen szakirányon? A többihez amit tudnék mondani, már C# előfeltétel kell, vagy komolyabb programozási tudás. Ha még nem nagyon megy, akkor bőven elég ha a rendes beadandóidat meg tudod írni.

2012. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


google a legjobb barátod, wiki a barátnőd.

Szoftverfejlesztő használjon már googlet...

2012. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek 3.félévemet kezdem,és igen indítanak sodoku algoritmusok órát!

C++/C#/Java,agda,php(sql)Haskell...és még egyéb kis nyelvek!

Elöző években is választottam de akkor számrendszereket választottam,web-grafika..stb

most is választanék valami jót,de nem nagyon tudok dönteni még most is tart a nyári gyakorlatom(6hét)egy szoftverfejlesztő cégnél Pesten..

Ja megtaláltam az ELTE honlapján a választhatü tárgyakat..

[link]

valaki aki ebből ismer valamit az leírná,hogy mi az?

2012. júl. 23. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldök egy linket, ahol mindent megtalálsz.
2012. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanulmányozom:)
2012. júl. 23. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
A számítógépes számelmélet faktorizációra, prímtesztelésre és rejtjelezésre összpontosít. Számelméletet és absztrakt algebrát (csoportelméletet) tartalmaz.
2012. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!