Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Japánban mennyi esélye van...

Japánban mennyi esélye van egy külföldi programozónak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy tudok japánul. Ott is ugyanazok a programozási nyelvek vannak divatban, mint itt? Csak mert ott sokkal színvonalasabb az oktatás, gondolom ott sokkal jobban tudnak programozni mint egy átlag külföldi... Meg ott miféle programokat programoznak egyáltalán? Nem sok japán program jut el Európáig

2012. júl. 7. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A feladatok mindenhol hasonlóak a földön, a megoldások, a lekódolásuk is hasonló.

Ha érdekel és van lehetőséged, hajrá!

A magyar oktatás sem olyan rossz, ha érdekel és foglalkozol vele, akkor ott is tudsz érvényesülni.

2012. júl. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg ha jól tudom, a japánok szeretik a magyarokat, Fehérváron is minden nap látok 1-2 japó turistát... mondjuk lehet hogy vannak mindenhol
2012. júl. 7. 00:59
 3/5 anonim válasza:

Programozóként szerintem nem esélytelen a dolog. Én közel két évet éltem Japánban, volt olyan külföldi ismerősöm, aki ilyesmi területen dolgozott. Részletekkel sajnos nem tudok szolgálni, mert hozzám a programozás nem áll közel, de mondom, szerintem nem reménytelen!


Egyébként japánul mennyire tudsz, melyik fokú nemzetközi nyelvvizsgád van már meg?

2012. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok középszinten, de csak most jön majd az egyetem, szóval van időm :D
2012. júl. 7. 13:39
 5/5 anonim válasza:

Akkor ha jól értem, egyetemen fogsz programozást tanulni, a japánt pedig mellette tanulod, igaz? Nyelviskolában, vagy magántanárral? S melyik egyetemre fogsz járni?


Sok sikert!!!

2012. júl. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!