Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen az élete egy programozó...

Milyen az élete egy programozónak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyiknek. Annak aki ezért lett programozó hogy jó élete legyen, annak rossz. A többieknek jó.
2011. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2011. aug. 17. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Mire vagy kíváncsi konkrétan?

Amúgy szerintem ugyanolyan, mint bárki másé. Hátrány, hogy egész nap egy helyben ülsz, előny, hogy kreatív munkát végzel.

2011. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egyet-kettőt. Azt mondják sokszor unalmas.

De nem szakítják szét magukat és elég jól is keresnek.


Van sokkal rosszabb állás is. :)

2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ülök, kódolok, netezgetek. Ez is olyan, mint bármelyik mérnök állás, problémákat kell megoldani.
2011. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is programozónak tanulok. Úgy hallottam, hogy jól keresnek nagyon. Érdekes munka (számomra) és azt csinálom amit amúgy is csinálnék. Ha sikeres programozó akarsz lenni, akkor ne csak egy szakma legyen. Ez legyen mindened.
2011. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
11:51 Az a megszállott, illetve magányos programozó. Ez is csak egy szakma. Szeresd csinálni, de az azért erős túlzás, hogy legyen mindened.
2011. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cvitamin ***** válasza:
90%
Szerintem nincs még egy ilyen szakma, amiben ennyit kell tanulni. És azért gondolkodni és problémákat megoldani is jócskán kell.
2011. aug. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szereted az érdekességeket, az alkotást akkor tökéletes. :D ha valaki jól csinálja akkor nagyon sokat lehet keresni, de ha nem akkor a legrosszabb meló :S
2011. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!