Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan mentsem el úgy? (C#)

Hogyan mentsem el úgy? (C#)

Figyelt kérdés
Mikor menteni szoktam el Windows application programokat, ugye ott van a design is. Eddig sehogy se tudtam úgy elmenteni, hogy a design is ott legyen köztük, ahol van mondjuk a source kód. Mármint hogy csak megnyitom, és akkor megnyílik a source + a design ahogy kinéz. Hogyan mentsem el hogy úgy jelentítse meg amikor betöltöm?
2012. júl. 2. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Projectet kell készíteni, nem filet. A projectnél rengeteg dolog van beállítva, ne úgy képzeld el a c# alkalmazást van egy csomó fájl és mindegyik különálló csak akkor hívódik meg ha kell, ez nem php, minden integrálva van. Üres projectböl nehezebb teljes alkalmazást készíteni.
2012. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára írtam egyet, Project-ben mentettem el, de a design-t akkor se találtam.
2012. júl. 2. 12:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha megnyitom, rámegyek a design-re ezt írja:

[link]

(az elérési útvonalnál ahova nincs írva semmi csak kitöröltem...)

Ami igaz is, mivel nem található olyan fájl... Sehol se, nem ment sehova se olyat.

2012. júl. 2. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelni se tudom hogy mi lehet, még nem találkoztam olyan problémával hogy a c# nem mentene le egy projectet. Még akkor is lementette ha nem admin jogosultsággal fut. Annyit próbálj meg hogy adminisztrátorként indítod el a VisualStudio -ot.
2012. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuti csak én vagyok a béna, nem rég kezdtem el ezt. Project-ben mentem le azt valamiért nem tudom megnyitni normálisan. Ha Console application-t írok akkor minden tökéletes, csak akkor nem ha Windows app.-ot.
2012. júl. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!