Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mentsem le ezt a...

Hogyan mentsem le ezt a windows movie maker projektet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy windows movie maker-es projektet lementeni, de nem lehet, a neten azt mondták h azért mert a kis videók amiket összeakarok illeszteni más és más formátumúak és vagy felbontásúak :S és ezeket nem tudja a movie maker összerakni és lementeni egy fájlként. nekem viszont nagyon fontos lenne ez a videó ha meg lenne egybe, mert egyrészről így nagyon sok helyet foglalnak a projekt fájlok :S kitaláltam azt h egy képernyő felvevő programmal felveszem a projektfájlokat miközben elindítom azoknak a lejátszását movie makerben teljes képernyőn, ám amikor végeztem a felvétellel és megnéztem az eredményt csak egy fekete hátteret láttam és nem volt videó :S aztán megrpóbáltam kis méretben felvenni, tehát nem teljes képernyőn hanem csak kijelöltem azt a kis ablakot és azt vettem fel,ám ekkor is csak feketeség maradt :S én már nem tudok mit kitalálni :S pedig nagyon fontos lenne nekem ez a videó, már szeptember óta 5 gigányi helyet foglal a gépen, de nincs szívem törölni
2012. máj. 28. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Konvertáld az összeset AVI-ba a FormatFactory-val.
2012. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott össze is tudod fűzni (haladó beállitások)
2012. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!